Przedszkole niepubliczne - placówka na Ruczaju

Przedszkole prywatne na Ruczaju

Opieka nad dziećmi i uczenie ich to wyjątkowe zadania, które dla niedoświadczonych osób mogą okazać się trudne. Nasi pedagodzy są do nich dobrze przygotowani. Mają wiedzę pedagogiczną, pasję i materiały ułatwiające proces nauczania. Przedszkole prywatne na Ruczaju w Krakowie to przestrzeń do nauki i zabawy, gdzie przedszkolaki zdobywają nowe doświadczenia i nawiązują przyjaźnie z rówieśnikami. Proponujemy metody pedagogiki waldorfskiej, które wspierają indywidualny rozwój każdego malucha. Zapraszamy Państwa do kontaktu i skorzystania z oferty naszej placówki edukacyjnej. 

Oferta przedszkola waldorfskiego

Zależy nam na dobrej atmosferze i indywidualnym podejściu do każdego dziecka. Urządziliśmy przedszkole w taki sposób, by nasi podopieczni od pierwszych chwil czuli się swobodnie. Zadbaliśmy o przytulny wystrój, przyciągające wzrok zabawki, a przede wszystkim ciekawą organizację czasu. U nas nie ma miejsca na nudę. Przedszkolaki mogą w pełni wykorzystać swoją energię, uczestnicząc w aktywnościach sportowych i artystycznych, spacerach na świeżym powietrzu i warsztatach technicznych. W naszej prywatnej placówce edukacyjnej serwujemy wartościowe posiłki i gwarantujemy rozwijające zajęcia.

Zgodnie z metodą waldorfską stawiamy na wspieranie indywidualnych zainteresowań, kontakt z naturą i twórczą zabawę, dzięki której kilkulatki mają szansę na aktywne poznawanie świata i odkrywanie własnych talentów. Prywatne przedszkole waldorfskie sprzyja rozwijaniu kompetencji społecznych i umiejętności przydatnych w codziennym życiu.

Prywatne przedszkole w Krakowie

Przedszkolaki mają różne charaktery i zainteresowania. Doskonale to rozumiemy i tworzymy środowisko, w którym każdy maluch czuje się dobrze i ma optymalne warunki do rozwoju. Nasze prywatne przedszkole na Ruczaju w Krakowie wybierane jest przez rodziców, którzy cenią indywidualne metody i chcą powierzyć swoje dziecko wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej. Zachęcamy Państwa do kontaktu. Opowiemy więcej o szczegółach oferty i działaniu pedagogiki waldorfskiej.