Przedszkole niepubliczne - placówka na Dobrego Pasterza

Naszą misją jest odpowiedzialne wspieranie rozwoju dzieci. Przedszkole na ulicy Dobrego Pasterza w Krakowie to wyjątkowe miejsce, w którym wdrażamy metody pedagogiki waldorfskiej. Stawiamy na kreatywność, kontakt z naturą i indywidualne podejście do każdego malucha. Traktujemy przedszkolaki na równi z osobami dorosłymi. Co to oznacza? Szanujemy ich zdanie, słuchamy, co mówią i wiemy, że każdy z nich jest odrębną jednostką, mającą unikalne cechy i potrzeby. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszego przedszkola. Gwarantujemy kontakt z zaangażowaną kadrą pedagogiczną.

Założenia przedszkola waldorfskiego

Jedną z największych zalet metody waldorfskiej jest holistyczne podejście do rozwoju dziecka. Maluchy uczą się poprzez doświadczenia. W tym procesie uczestniczy nie tylko umysł, ale całe ciało. Właśnie dlatego przedszkolaki tak chętnie eksperymentują, dotykają i smakują różnych rzeczy. Zachęcamy ich do tego typu aktywności, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo zajęć.

W przedszkolu waldorfskim pedagodzy uważnie obserwują swoich podopiecznych i wspierają ich zainteresowania. Ta metoda sprzyja rozwijaniu indywidualnych cech i wykorzystywaniu własnych talentów. Organizowane przez nas zajęcia są ciekawe i angażujące. Dzięki temu przedszkolaki chętnie w nich uczestniczą i szybko uczą się nowych rzeczy. W naszej placówce dzieci poznają różne techniki artystyczne i mogą w pełni wykorzystać swoją wyobraźnię. Dbamy o dobrą atmosferę i troszczymy się o to, by każdy maluch czuł się swobodnie.

Niepubliczne przedszkole w Krakowie

Dlaczego warto wybrać przedszkole waldorfskie na ulicy Dobrego Pasterza w Krakowie? Wykorzystujemy wyjątkowe metody pedagogiczne. Choć dzieci przebywają w grupie, proces nauki jest zindywidualizowany. Zachęcamy do zapisywania maluchów na zajęcia. Jednym z naszych priorytetów jest współpraca z rodzicami. Dysponujemy nowoczesnymi materiałami dydaktycznymi, a nasza placówka jest przytulna i dobrze wyposażona. Zatrudniamy pedagogów, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy i mają wysokie kwalifikacje.