Przedszkole niepubliczne - placówka na Swoszowicach

Przedszkole niepubliczne na Swoszowicach

Stawiamy na holistyczne podejście do rozwoju dzieci. Wiemy, że maluchy najlepiej uczą się poprzez zabawę i potrzebują przestrzeni do twórczego działania. Nasze przedszkole na Swoszowicach to miejsce, w którym każdy ma szansę odkrywać swoje talenty i zainteresowania. Proponujemy zajęcia z elementami pedagogiki waldorfskiej, co oznacza, że przedszkolaki traktowane są w sposób indywidualny. Korzystając z oferty naszej placówki, mogą Państwo liczyć na kontakt z doświadczonymi pedagogami i przyjazną atmosferę. Zachęcamy do nawiązania współpracy.

Prywatne przedszkole waldorfskie

Dzieci są twórcze, pełne energii i ciekawe świata. W naszym przedszkolu zapewniamy im optymalne warunki do wykorzystywania tych cech i zdobywania nowych doświadczeń. Wdrażamy nowoczesne metody pedagogiki waldorfskiej. Zgodnie z jej założeniami, przedszkolaki uczą się całym ciałem, muszą wykorzystywać swoje zmysły i próbować różnych aktywności. Organizujemy między innymi zajęcia artystyczne, techniczne i ruchowe. Często wybieramy się na spacery i dbamy o regularny kontakt z naturą. Dzięki temu nasi podopieczni poznają świat o każdej porze roku, dowiadują się wiele na temat otaczającej ich rzeczywistości.

Przedszkole wyposażyliśmy przytulnie i kreatywnie. Dzieci mogą korzystać z angażujących materiałów dydaktycznych i bezpiecznych zabawek. Zadbaliśmy również o zbilansowane posiłki, które dostarczają sił niezbędnych do planowanych przez nas aktywności. Nasi pedagodzy są zaangażowani oraz cierpliwi i z pasją podchodzą do swojej pracy.

Zapisz Dziecko do przedszkola na Swoszowicach

Tworzymy środowisko przyjazne dla dzieci o różnym charakterze i zainteresowaniach. Przedszkole w Swoszowicach sprzyja nawiązywaniu przyjaźni z rówieśnikami, a zarazem jest skoncentrowane na rozwoju indywidualnym. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, wzięcia udziału w rekrutacji i zapoznania się z działaniem metody waldorfskiej w praktyce. Ważny jest dla nas dobry kontakt z rodzicami. Razem jesteśmy w stanie odpowiednio zatroszczyć się o szczęście maluchów i wspierać ich w procesie dorastania.