Przedszkole niepubliczne - placówka w Bronowicach

 

Nowa placówka Przedszkola Ziarenka przy ul. Balickiej 17a - Bronowice

Planujem aby placówka była czynna od 8.00 do 16.00 lub 17.00
Czesne w roku 2024/25 – od 499 zł
Wyżywienie – 18zł/dzień – własna kuchnia
Duży ogród

Wybór  przedszkola, to nie zakupy w spożywczym. Od  dobrego rozeznania placówki zależy to, z czy Wasze dziecko na początku swojej drogi w świat spotka empatię, zrozumienie czy szacunek dla tego, jakie ono jest. 
Jak wybrać bardziej świadomie?
Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie podczas, którego opowiem Wam o specyfice Ziarenka, naszych 28 letnich doświadczeniach, czym się różnimy od innych placówek i na czym nam zależy w wychowaniu dziecka. Zapraszamy całą rodziną, zwykle popołudniu tak, by termin pasował wszytkim. 
Mozna oczywiście zadzwonić i podpytać o podstawowe informacje, lecz spotkanie około godziny w przedszkolu daje szerszy obraz tego, co może ominąć Wasze dziecko, gdy nie trafi do Ziarenka, lub tego co zyska gdy go nas trafi. W prawie wszystkich przypadkach rodzice nie mają wątpliwości gdzie posłać drugie dziecko, kiedy poprzednie chodziło do Ziarenka!

Zadzwoń i umów się na spotkanie - tel. 603 646 200

Jeśli już Wasze dziecko jest zapisane do innego przedszkola, ponieważ nie wiedzieliście, że na Balickiej powstanie Ziarenko – nic się nie martw. Respektujemy wpisowe, które zapłaciliscie tam i u nas już nie trzeba będzie go płacić.